Elektronika,informatika, telematika ir sistemų integracija: šiuolaikiniai automobiliai ypatingi tuo, kad juose naudojamos pažangiausios technologijos. Ko pasekoje įvairūs gamintojai naudoja skirtingas sistemas, kurioms aptarnauti reikia specialaus pasiruošimo,nuolatinio profesionalios patirties vystymo, tinkamos diagnostikos ir serviso įrangos. Norint praplėsti savo verslą, auto servisai turi investuoti į pažangiausias technologijos automobilių remonto srityje. Ypač svarbu turėti naują automobilių diagnostikos įrangą, kadangi automobilių technologijos tobulėja, servisai privalo turėti naujausias, atitinkančią rinką, technologijas.

Atsižvelgiant į tai, kad autoservisas išliktų konkurencingas vis labiau sudėtingesnėse rinkos sąlygose, jis privalo dirbti efektyviai aptarnaudamas vis didėjantį auto transporto kiekį, greitai nustatyti gedimus diagnostikos įrenginių pagalba, taupyti laiką atliekant darbus profesionalia serviso įranga bei naudoti kokybiškus specializuotus įrankius. Rinkoje gali išlikti tik geriausias technologijas turintys automobilių servisai, todėl remontui yra reikalinga moderniausia diagnostikos ir serviso įranga.

Trumpiau tariant, auto servisas turi teikti kompleksines, efektyvias ir kokybiškas paslaugas savo klientams, o tam reikia moderniausios diagnostikos ir serviso įrangos.

Parsisiųsti Magneti Marelli katalogą (ru)