Akumuliatorių priežiūra


Akumuliatorių ir krovimo testeris

Sandarus ir patogus korpusas, ryškus apšviestas ekranas, 6V ir 12V akumuliatorių būsenos kontrolė, krovimo, paleidimo įtampos matavimas, suderinamumas su dauguma rinkoje esančių ak. tipų ir kiti privalumai.

Akumuliatoriaus kroviklis BAT-5

Kompaktiškas mikroprocesorinis akumuliatorių įkroviklis su smart įkrovimo funkcijanebrangus ir mažas, o kartu su dideliu funkcionalumu garantuoja profesionalų baterijos krovimą. Atsparus dregmei, apsauga nuo atvirkštinio polių prijungimo / kibirkščiavimą, apsauga nuo perkrovos ir trumpojo jungimo.

Akumuliatoriaus kroviklis BAT- 90 su paleidimo funkcija

Akumuliatoriaus įkroviklis su paleidimo funkcija BAT 90 - tai protingas mikroprocesorinis akumuliatorių kroviklis su paleidimo funkcija, už protingą kainą ir efektyvia aušinimo sistema. 

Akumuliatorių testeris Magneti Marelli Ibat Expert Pro

Akumuliatorių testerisiBat Expert Pro – tai baterijų testavimo prietaisas, tikrinantis baterijos krovimo kokybę bei įtampos kritimo vertes. Įranga veikia su Bluetooth sąsaja. iBat Expert Pro – profesionalus prietaisas, leidžiantis patikrinti ne tik pačio akumuliatoriaus parametrus ir būklę, bet ir su juo susijusių dalių – generatoriaus ir starterio – būklę.
Akumuliatorių krovimo testeris Magneti Marelli Bat Expert Pro

Bat Expert Pro - tai universalus prietaisas, skirtas baterijų bei kitų susijusių dalių, įskaitant generatorių ir starterį, testavimui. Prietaisas stebi įtampos kritimus, kai baterija yra apkrauta starterio bei kitų įrenginių kol automobilis yra naudojamas. Visi testai gali būti atlikami ant šių baterijų: gelio, AGM (automatinio krovimo), VRLA (pusiau automatinio krovimo), SLI (standartinės) ir Start&stop.