PROFILIS

Profilis

Magneti Marelli yra tarptautinė įmonių grupė, vykdanti veiklą projektavime ir aukštųjų technologijų sistemų bei komponentų auto rinkai gamyboje. Įmonė gamina daugiau kaip 30000 įvairių produktų ir turi 30 skirtingų produktų linijų. Daugiau nei 38000 darbuotojų, 85 gamyklos, 12 R&D Centrų. Grupė turi atstovybes 19-oje šalių ir glaudžiai bendradarbiauja su auto koncernais Europoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Azijoje. Magneti Marelli yra sukūrusi visiems savo klientams techninės pagalbos programą, pagrįsta mokymais, informacija, dokumentacija, pagalba telefonu sprendžiant problemas.

Magneti Marelli misija, kaip pasaulinės automobilių dalių tiekėjos, gaminti aukštų technologijų kokybiškus produktus už visiems prieinamą kainą. Suderinti aukštas technologijas ir teikti konkurencingus pasiūlymus. 

Magneti Marelli tikslas yra sukurti intelektualias aktyvias ir pasyvias automobilių saugos technologijas. 

Magneti Marelli veiklos sritys: automobilių apšvietimo produkcija, transmisijos, elektroninės sistemos, pakabos sistemos, išmetimo sistemos, saugos sistemos, plastikiniai komponentai ir sportinių automobilių įranga.

magneti marelli