ATSTOVYBĖ
UAB Baltic Diagnostic Service

Įmonė prekiauja diagnostinė įranga bei servisų įranga lengvajam, sunkiajam transportui ir agro technikai. Siūlome didžiausią kompiuterinės diagnostikos prietaisų pasirinkimą Baltijos valstybėse.

Esame oficialūs MAGNETI MARELLI, LAUNCH produkcijos platintojai Lietuvoje.

Esame vieninteliai oficialūs AUTEL produkcijos platintojai Lietuvoje.

Tiesiogiai palaikome ryšį su visais žinomiausiais prekiniais ženklais diagnostinės įrangos srityje: Nextech (CarmanScan), Ross-Tech, Delphi, Bosch, Autoboss, Fcar, Abritus ir daugelis kitų.

Mes tikime Lietuvos automobilių sporto ateitimi, todėl investuojame į įvarius auto renginius. Dalyvaujame kone kiekvienose didesnėse automobilių varžybose Lietuvoje ir Latvijoje (FastLap: Omnitel 1000 Km; RigaGrandPrix2012 1000 Km, Car Day; Time Attack ir kt.)

UAB Baltic Diagostic Service yra žinomas prekinis ženklas autosporto srityje.

Mumis pasitiki tokie klientai kaip: AB "Pieno Žvaigždės"; UAB "Kelias"; UAB "Raseinių autobusų parkas"; UAB "Gotas"; SĮ "Vilniaus rajono autobusų parkas": UAB "Ausegra"; UAB "Elinta" ir dar daugelis kitų!

Mūsų kolektyvas sukaupęs ilgametę patirtį dirbant su pačia įvairiausia diagnostine įranga.

Mes galime pasiūlyti Jums optimaliausią diagnostinį įrenginį, nes puikiai išmanome prietaisus kuriuos parduodame, pažįstame juos iki smulkmenų ir todėl galėsime apmokyti kaip dirbti ir konsultuoti eigoje su iškilusiais klausimais, patarti.

Garantuojame Jums palankiausią kainą už kokybišką produktą.

UAB Baltic Diagnostic Service siekia tapti didžiausiais diagnostinės įrangos prekeiviais Rytų Europoje.