ПРОДУКТЫ

Send query

Ultragarsinė vonelė 5,5l

Ultragarsinė vonelė 5,5l

Ultragarsinė vonelė MU-55

Gamintojas - Magneti Marelli (Italija); Garantija 2 metai

Išmatavimai: 300x280x70 mm 

Aprašymas:
Ultragarsinė vonia leidžia pasiekti maksimalią švarą per trumpesnį laiką negu valant tradiciniais metodais, pavyzdžiui, plovimas rankomis, purškiant ir kita. Ultragarsas efektyviai pašalina teršalus, tokius kaip, šlifavimo ir poliravimo pastos, drožlių ir pjuvenų, tepalų ir aušinimo emulsijų.
 
Ran-Scan skaitmeninio ultragarso generatorius, kuris matuoja ir kontroliuoja rezonansinio dažnio ultragarso keitiklį. Tiksliai parinktas dažnis Ran-Scan sistemai leidžia palaikyti didžiausią galią iš skirtingų eksplotavimo generatoriaus rėžimų, pvz. ne permainingoje temperatūroje, dujų šalinimo iš plovyklos ar įvairios įvesties masėse. Ran-Scan sistema gali automatiškai reguliuoti generatorių trumpais intervalais ir išlaikyti pastovią galią ties 92-100%. Magneti Marelli purkštukų plovyklos išlaiko savo efektyvumą net po ilgalaikio naudojimo. IGBT tranzistoriai yra naudojami kaip srauto kontrolės elementų galia ir jeigu ji yra sujungta su skaitmeniniu Ran-Scan valdymu, susisiekimas automobilių plovykloje gali būti visiškai pašalintas. Kaip surinkimo standartas yra naudojama EURO 19 modulio sistema, lengvai pratęsiama, pakeičiama ir aptarnaujama.
 
Vienas nuo kito sumažinti nuolatinių bangų reiškinį, "sweep" metodas leidžia nuolat dirbti su prietaisu realiu laiku, esant temperatūros pokyčiams, ir su įvairiais elektros energijos tiekimais. Moderniausių vieno dažnio purkštukų plovyklos turi sudėtingas dažnio sekimo sistemas, kurios naudojamos išgauti "geriausiai tinkantį". "Sweep" metodas gerai panaudoja ultragarso keitiklius ir dar labiau stabilizuoja vibracijos amplitudę purkštukų plovykloje.
 
Kaip ultragarsas veikia ? Aukšto dažnio srovė yra perduodama iš energijos generatoriaus į ultragarso keitiklį, kurio veikimo elementai yra pjezo keramikos plytelės. Keitiklis pritaisytas apačioje arba ant kubilo sienos ir generuoja virpesius, kurie perduodami į plovimo takus. Staiga dažninant arba retinant skysčio sukeliamą kavitaciją, kuri greitai sudaro intensyvų vakuminių burbuliukų atsiradimą ir išnykimą, kontroliavimą, teršalų atskyrimą visoje talpoje. Net jei kavitacijos suaktyvinamas pagal ultragarsą veikia intensyviai, tai nesukelia mechanizmui kažkokių subtilių ar sudėtingų gedimų. Pats plovimas nereikalauja didėlio dėmesio ir gali būti prižiūrimas nepatyrusio, neapmokyto darbuotojo. Ultragarsinis purkštukų plovimas gali būti reguliuojamas ir aplikacijomis jeigu tik yra susietos su technologine linija (telefonai, plančetai kt.).
 
Mенеджер по продажам в Прибалтике
Игорь Вильчинскас
Ел.почта: export@balticdiag.eu
Тел.ном.: +370 659 09001